eGovernment

Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání

Hlavní menu

Sáblíková zvítězila ve Světovém poháru na dlouhých tratích

Rychlobruslařka Martina Sáblíková měla šestý celkový triumf na dlouhých tratích ve Světovém poháru už jistý před finálovým závodem v Berlíně. Vyhrála i finálový závod na tříkilometrové trati a v sezon...

Štafeta na MS biatlonistů devátá

Kvarteto českých biatlonistů Michal Šlesingr, Zdeněk Vítek, Jaroslav Soukup, Ondřej Moravec skončilo ve štafetě na 4 x 7,5 km na světovém šampionátu v Ruhpoldingu na deváté příčce. Titul šampionů obhá...

Ostrý test pro akvabely

Pozvánka na Mistrovství ČR v synchronizovaném plavání

Skokan Koudelka skončil v Trondheimu pátý

Skokan na lyžích Roman Koudelka byl po prvním kole závodu Světového poháru v Trondheimu čtvrtý a útočil na stupně vítězů. Ve druhém kole si o jedno místo pohoršil. Vyhrál Japonec Daiki Ito.

Biatlonistka Vítková patnáctá na MS

Ve vytrvalostním závodu na 15 kilometrů vybojovala na Mistrovství světa v Ruhpoldingu Veronika Vítková patnácté místo. Zlatou medaili získala norská biatlonistka Tora Bergerová.

Plavci testovali olympijský bazén v Londýně

Mezinárodní mistrovství Velké Británie v plavání (British Gas Swimming Championships)

Cyklista Ježek je handicapovaným Sportovcem roku 2011

Nejlepším českým handicapovaným sportovcem za minulý rok 2011 byl vyhlášen předloňský vítěz smluvní sportovec Centra sportu MV cyklista Jiří Ježek, který v roce 1985 přišel při autonehodě o pravou noh...

Biatlonista Soukup získal na MS bronz

Na Mistrovství světa biatlonistů v německém Ruhpoldingu si dojel Jaroslav Soukup ve vytrvalostním závodě na dvacet kilometrů pro bronzovou medaili. Zvítězil Slovinec Jakov Fak a druhý skončil Franco...

Nominace sportovců Centra sportu MV na mistrovství Evropy v zápase a halové mistrovství světa v atletice

Ve dnech 6.-11. 3. 2012 se koná v Bělehradě mistrovství Evropy v zápase mužů a žen.

Volejbal - PVK Olymp Praha - VK AGEL Prostějov 1:3

Volejbalistky z Prostějova zvítězily v 25. kole extraligy volejbalu žen na palubovce druhého PVK Olympu Praha 3:1 (-20, -15, 20, -11). Ve svém třiadvacátem duelu v soutěži ztratily teprve pátý set. ...

Stránkování: Počet: 321 / 33 | 1 ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... 33 |