Ministerstvo vnitra České republiky

eGovernment

Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání

Policejní mistrovství ČR v plavání se záchranou tonoucího

Dne 26. dubna 2012 proběhlo v plaveckém bazénu v Litvínově Policejní mistrovství České republiky 2012 v plavání se záchranou tonoucího.

Jana Pechanová na nejvyšším stupni

Jana Pechanová (instruktorka sportu) zvítězila v maratonu na 15 km Světové série Grand Prix v mexickém Cancúnu.

Seriál Světového poháru a Grand Prix dálkových plavců pokračoval v Mexiku

Čtvrtý závod letošního seriálu SP „10 km Marathon Swimming World CUP“ se plaval v mexickém Cancúnu. Nabité startovní pole ukázalo, že se blíží klíčový závod sezóny – 2. kolo olympijské kvalifikace, k...

Volejbalistky Olympu druhé v domácí extralize

Volejbalistky PVK Olymp Praha získaly v domácí extralize druhé místo. Tým Prostějova prodloužil kralování v české extralize o čtvrtý rok. Finálovou sérii s Olympem Praha zakončil po třetím zápase séri...

Výsledky sportovců Centra sportu MV

V týdnu od 16. 4. do 22. 4. 2012

II. kolo Českého poháru - skeet, trap

Hradec Králové 20.-22. 4. 2012

Akvabely jedou na olympiádu

Sportovkyně Centra sportu MV Soňa Bernardová a Alžběta Dufková – obě instruktorky sportu a české reprezentantky v synchronizovaném plavání, úspěšně zvládly světovou kvalifikaci na OH, která se plaval...

Frintová pátá na Mistrovství Evropy

Česká reprezentantka v olympijském triatlonu Vendula Frintová skončila v pátek na Mistrovství Evropy v izraelském Ejlatu pátá. Osmadvacetiletá triatlonistka tak neobhájila druhé místo z loňského šampi...

Jana Pechanová hostem OH magazínu na ČT4

Dálková plavkyně Jana Pechanová, která již vybojovala kvalifikační místo na letní olympiádu v Londýně, byla hostem OH magazínu na ČT4 ve středu 18. 4. 2012.

Akvabely jsou v poločase boje o Londýn

Sportovkyně Centra sportu MV Soňa Bernardová a Alžběta Dufková vstoupily 11. místem v technické sestavě do olympijské kvalifikace, která probíhá v tomto týdnu v Londýně.

Stránkování: Počet: 321 / 33 | 1 ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... 33 |