Elektronická fakturace

Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze Rozšířené vyhledávání

Extraliga žen ve volejbale PVK Olymp Praha - VK KP Brno 3:0

Vzhledem k tomu, že v zápase již o nic nešlo, z pohledu zápasů play-off, utkání začalo vlažně zvláště na příjmu. Brno si udržovalo mírný náskok, ovšem do koncovky Olymp vyrovnal a od stavu 23:23 začala přetahovaná o každý balón se šťastným koncem pro domácí 31:29. Druhý set byl obdobně vyrovnaný, Olymp měl sice mírně navrch, ale ze stavu 21:21 se Brno dostalo ke dvěma setbolům. Závěr setu brněnské hráčky nezvládly. Po uhraných dvou koncovkách Olymp značně polevil hlavně na útoku a za stavu 4:10 měl trenér Stanislav Mitáč vybrány oba oddechové časy. Rozhodující obrat nastal za stavu 14:18 při servisu Zoulové, kdy Olymp díky jejím třem esům odskočil na 22:18 a zápas si již nenechal vzít.

Trenér Stanislav Mitáč: „Souhlasím s Ondrou, koncovky dvou setů nám darovalo Brno. Ve třetím setu jsme začali pomalu a profesorsky, ovšem na rozdíl od Brna jsme chyby nedělali v koncovkách. Vyzdvihl bych účast střídajících hráček ve třetím setu Mudrové a Zoulové. Tyto hráčky rozhodly poslední set. Jsem rád, že jsme porazili Brno, s nímž jsou zápasy vždy těžké. Těší mě, že pokud nepočítáme Prostějov, tak jsme v lize neprohráli.

Kapitánka Andrea Sládková: „Jsem ráda, že jsme udržely neporazitelnost s Brnem. Utkání bylo vyrovnané, ale nám se dařilo v koncovkách a ve třetím setu nám pomohla servisem Týna Zoulová.