Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání

Sportovci Centra sportu MV úspěšní na ME i v Evropském poháru

Výborní biatlonisté i judisté

Biatlonisté bojovali o nominaci na MS

Na mistrovství Evropy v biatlonu, které skončilo 28. února v ruské Ťumeni, se skvěle umístil sportovec CS MV Jaroslav Soukup v závodě s hromadným startem na 15 km, v němž vybojoval stříbrnou medaili, a získal tak místo v nominaci na nadcházející biatlonové mistrovství světa, které začne 3. března v norském Oslu. Jeho kolegyně z CS MV Jessica Jislová po výborném 6. místě také v závodě s hromadným startem, ale i skvělém výkonu v ženské štafetě, doplní pětici biatlonistek pro MS.

Judisté „se prali“ v Praze

V Praze probíhal o víkendu 26.28. února turnaj Evropského poháru v judu, na kterém sportovci CS MV Pavel Petřikov a Ivan Petr vybojovali medailová umístění – zkušený reprezentant Petřikov ve své váhové kategorii do 60 kg vyhrál a Ivan Petr ve váze do 81 kg získal bronz.