Moderní úřad

Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání

Hlavní menu

PVK Olymp Praha - TJ Sokol Frýdek-Místek 3:0

Do prvního utkání čtvrtfinále play-off extraligy ve volejbale žen frýdecké hráčky vstoupily se značným respektem a rychle prohrávaly 2:8. Podařilo se jim sice snížit na 6:9, ale pak již Olymp hrou bez chyb soupeřky jednoznačně přehrál.

Do druhého setu vstoupil Frýdek-Místek přece jen odvážněji a rozdíl mezi oběma družstvy nebyl tak propastný, přesto domácí Olymp měl jeho průběh plně pod kontrolou. Poslední set probíhal již v poklidném tempu. Frýdek rezignoval a výsledkem byl propastný rozdíl ve skóre až 19:4. Olymp bez problémů dokráčel k první výhře v sérii.

Nejvíce bodující hráčky: Vanžurová 14, Kossányiová 10, Sládková 9

Kapitánka Andrea Sládková: „Zápas jsme začaly dobře na servisu, obraně i v útoku. Kvalitní výkon jsme udržely po celé utkání.“

Trenér Stanislav Mitáč: „Pro nás je to úspěšný vstup do play-off. Ode dneška začíná nová soutěž a jsem rád, že jsme to zvládli úspěšně. Včera se nám zranila Anička Kallistová na tréninku, ale Zuzka Mudrová ji velmi dobře zastoupila.“